Hry pre PSP porovnanie ceny

CAPCOM NBA 2K13 pro PSP

CAPCOM NBA 2K13 pro PSP

Hra pro konzoli . S více než 5 miliony prodaných kopií po celém světě a více než 25 cenami za sportovní hru roku se NBA 2K12 stalo opět dalším obrovským úspěchem. Tento rok se NBA 2K13 dostane ještě na další úroveň. Díky vylepšenému módu My Player a novým funkcím, mohou hráči nechat postavit proti sobě legendy NBA proti nové dynastii talentů.Parametry a specifikace:Určení: PSPŽánr: sportovníLokalizace: anglickáHodnocení PEGI: »

SONY Syphon Filter: Dark Mirror pro PSP

SONY Syphon Filter: Dark Mirror pro PSP

Hra pro konzoli . Propracovaný akční titul přivádějící hráče do role tajného agenta Gabe Pohana, který se svými spolupracovníky zařizuje delikátní akce v rámci tajné organizace, jež oficiálně vůbec neexistuje. Nyní se Gabe bude muset utkat s ženou ze své

Mumbo Jumbo 7 Wonders of the Ancient World pre PSP

Mumbo Jumbo 7 Wonders of the Ancient World pre PSP

Aby ste postavili 7 divov musíte dodávať svojím robotníkom 3 stavebné kamene rovnakej farby. Ste obmedzený časom a ak svoju prácu nestihnete v časovom limite, Vaši robotníci budú štrajkovať. 49 originálnych levelov v ktorých postavíte 7 divov starého sveta od pyramíd v Gize až po visuté záhrady v Babylone.

ACTIVISION Tony Hawk's Underground 2 Remix pro PSP

ACTIVISION Tony Hawk's Underground 2 Remix pro PSP

Hra pro konzoli . Propracovaný herní příběh Vás provede od naprostého zelenáče na ulici až ke sportovní modle. Nová série vylepšuje předchozí tak zásadním způsobem, že si jí zaručeně užijete. Prvotřídní „story“ režim přidává do hry mimo jiné možnost kdyko

SONY Reel Fishing: The Great Outdoors pro PSP

SONY Reel Fishing: The Great Outdoors pro PSP

Zkraťte si čekání na rybu čekáním na rybu

Black Bean SBK-09: Superbike World Championship pre PSP

Black Bean SBK-09: Superbike World Championship pre PSP

SBK-09: Superbike World Championship prichádza s ďalším ročníkom populárnej série zo sveta pretekárskych okruhov a superbikov, v ktorom sa opäť môžeme tešiť na prídel adrenalínovej zábavy. Vývojári prvýkrát v celej histórie tejto série zapracovali na viditeľnom poškodení stroja i kombinézy jazdca. Ďalším prídavkom je realistickejší jazdný model, vychádzajúci z reálnych údajov superbikov. Hra ponúka klasické singlplayer módy a multiplayer s plnou online podporou.

THQ Worms: Open Warfare 2 pro PSP

THQ Worms: Open Warfare 2 pro PSP

Pokračovanie červíkov pre handheldy, v ktorom sa okrem klasickej hrateľnosti a rady nových i pôvodných zbraní dočkáte singleplayer módov Rope Race, Fort, Puzzle, Campaign a Firing Range, ktoré sú doplnené setom nových multiplayer módov, hrateľných lokálne i online cez internet. V rámci online podpory sa pritom tešte na pravidelné updatované štatistiky i online rebríčky, ktoré budú k dispozícií na oficiálnej stránke hry. Hra ponúka aj komplexný editor, ktorý umožňuje nielen editáciu a tvorbu vlastných úrovní, ale i tvorbu vlajok, náhrobkov a víťazných tancov.

ELECTRONIC ARTS NBA Live 09 pro PSP

ELECTRONIC ARTS NBA Live 09 pro PSP

NBA LIVE 09 - to je hra na PSP, košíková sbalená na cesty

Namco Bandai Games Ridge Racer 2 pre PSP

Namco Bandai Games Ridge Racer 2 pre PSP

Pokračovanie kvalitných automobilových pretekov, ktoré ponúka 42 tratí prevzatých z Ridge Racer Revolution, Rage Racer, R4 a ďalších predchádzajúcich hier v sérii. Po týchto tratiach budete môcť jazdiť v jednom z 62 áut a počúvať pritom jednu z 42 pesničiek na hernom soundtracku. Medzi herné režimy známe z predchádzajúceho dielu ako World Tour a Time Attack pribudli ďalšie – Arcade, Duel a Surival. Z prvého dielu tiež ostáva zachovaný systém zrýchlenia vozidla pomocou vnútra.

KONAMI PSP - Metal Gear Solid Portable Ops Plus

KONAMI PSP - Metal Gear Solid Portable Ops Plus

Hra pro konzoli . Samostatně hratelný datadisk soustředící se především na multiplayerový zážitek ze hry. Hráči se tak dočkají více map, misí i postav a bou si to moci rozdat až s 6 živými hráči a to včetně online hry. K dispozici je nový singleplayerový

ACTIVISION X-Men Origins: Wolverine pro PSP

ACTIVISION X-Men Origins: Wolverine pro PSP

Hra pre PSP X-Men Origins: Wolverine. Najvernejšia kópia filmovej postavy Wolverina, aká sa kedy v hre objavila. Hráči využijú preslávenú hrubú silu postavy, schopnosť obnovovať svoju telesnú kondíciu a budú nasadzovať nezničiteľné adamantiové pazúry pri konaní činov, ktoré sa priečia bežnému chápaniu, pri ničení ohromného rozsahu, pri liečení seba v reálnom čase a pri odhaľovaní záhad minulosti a pôvodu mutanta. Výpravný príbeh, ktorý sa preplieta osou príbehu z filmového plátna, obsahuje celý rad akčne strihnutých misií odohrávajúcich sa na skutočných miestach a vyzýva hráčov, aby v sebe vyburcoval zvieracie inštinkty pri »

MIDWAY LA Rush: Shawdown pro PSP

MIDWAY LA Rush: Shawdown pro PSP

PSP hra LA Rush: Shawdown - zavodní arcáda konvertovala i na PSP a do San Francisca

SONY Ridge Racer pre PSP

SONY Ridge Racer pre PSP

Hra obsahuje všetky najlepšie trate z hry Rave Racer a z celej série Ridge Racer, celkovo až 24 okruhov plných adrenalínových naháňačiek. Dizajn jednotlivých automobilov sa dočkal výrazných inovácií, celkove je ich k dispozícii 58.V móde World Tour sa zúčastníte majstrovstiev na všetkých kontinentoch, čo Vám umožní aj odomykať ďalšie bonusové trate. V attack móde môžete vylepšovať najlepší čas trate, alebo sa môžete zapojiť do multiplayer akcie, ktorej sa môže zúčastniť až osem pretekárov cez Wi-Fi.

THQ PSP Avatar: The Legend of Aang

THQ PSP Avatar: The Legend of Aang

Hra pro konzoli . Přiveďte k životu příběh o intrikách, zradě a odhalení ve hře Avatar: The Last Airbender. Hrajete za Aanga a postupně se k vám přidájí Katara, Haru a Sokka. Váš tým se tak stane mnohem silnějším a dospěje k důležitým odhalením ve vzrušuj

SONY Gran Turismo - PLATINUM / PSP

SONY Gran Turismo - PLATINUM / PSP

Skutečný závodní simulátor debutuje v celé své kráse na PSP. Legendární série Gran Turismo se nespokojila s ohromujícími rekordy a zvyšujícími se standardy z předchozích titulů na PlayStation, PlayStation 2 a PlayStation 3, a debutuje na platformě PSP ve


1 2 3 4 5 6 724 25 26

Porovnanie ceny - lacné Hry pre PSP zo spoľahlivých internetových obchodov. Hry pre PSP aktuálne akcie, zľavy, výpredaje a porovnanie cien tisícov výrobkov.