Hry pre PSP porovnanie ceny

THQ PSP - UP! Vzhůru do oblak

THQ PSP - UP! Vzhůru do oblak

Hra pro konzoli . Vzhůru do oblak - Carl Fredricksen žije sám, ale rád by splnil se své ženy, která si přála, aby jejich domov stál nad nejkrásnějším místem světa, nad Vodopády snů. A tak když je donucen odejít na odpočinek, rozhodne se Carl doslova odvázat. Svůj dům opatří spoustou balónků plněných héliem a na křídlech větru se s ním pokusí doletět až ke kýženým vodopádům. Nikoho dalšího s sebou brát nechce, ale nakonec se k němu přidá nečekaný pasažér jménem Russell. Je to mladý průzkumník divočiny, který se snaží získat bobříka za pomoc starším. Poté, co dorazí k vodopádům, musí oba letci dům nasměrovat na vrchol »

ActiVision StarCraft 2 Wings of Liberty ENG

ActiVision StarCraft 2 Wings of Liberty ENG

StarCraft II navazuje na epické ságy Protossů, Terranů, a Zergů. Tyto tři rozdílné a mocné rasy budou opět bojovat v real-time strategii, navazující na legendární původní StarCraft. Legie veteránů, aktualizované a nové druhy jednotek budou bojovat v celé galaxii, každý za svou rasu. Jedinečná single-player kampaň, která navazuje na StarCraft: Brood War obsahuje nové hrdiny a známé tváře ve sci-fi příběhu plném dobrodružství a intrik. Kromě toho Blizzard opět nabídne jedinečné online hraní přes Battle.net, proslulou herní službu s několika vylepšeními a novými funkcemi vytvářejícími ze StarCraft II ultimátní real-time »

CERO R-Type Tactics pro PSP

CERO R-Type Tactics pro PSP

Hra pro konzoli . Jedna z nejznámějších automatových stříleček, která je netradičně pojatá jako tahová strategie, kde válčíte v trojrozměrném vesmíru na dvojrozměrném poli. Do boje budete moci vyrazit se stovkou různých typů strojů, které budete také moci dále upravovat. V R-Type Tactics se ocitnete v zoufalé válce proti tajemným cizincům, rase známé jako Bydo. Lidstvo vysílá vlny bojovníků do Bydo prostoru a o žádné z nich již nikdy neslyšel znovu. Jedinou nadějí lidstva je nyní samotný velitel, aby vedl malou armádu na riskantní misi do srdce Bydo říše. Má ovšem nedostatek pohonných hmot a je nucen hledat si potravu, musí »

Aksys Games BlazBlue Calamity Trigger Portable pre PSP

Aksys Games BlazBlue Calamity Trigger Portable pre PSP

Ďalšia 2D/3D anime bojovka s výborne vyváženými postavami, umeleckou atmosférou a predovšetkým zábavným bojovým systémom s možnosťou comb a niekoľkých druhov rôznych útokov. V singleplayeri na Vás čaká príbeh, ktorý Vás zoznámi so všetkými postavami a v multiplayeri máte možnosť okrem pripojenia druhého hráča, zakúsiť tiež online súboje.

OEM

OEM "Essentials" Lemmings / PSP

Oblíbená puzzle hra, která poprvé vyšla v roce 1990 pro konzoli Amiga, a které se dosud prodalo celosvětově více než 5 miliónů kopií. Jednoduchá snadno přístupná pro jakéhokoliv hráče. Obsahuje originální levely a mnoho dalších. Možnost stahování dalších levelů přes www.yourpsp.com, možnost tvorby vlastních levelů přes level editor. Hra pre PSP Lemmings. Ovládate armádu Lemmingov, vašou úlohou je dostať tieto roztomilé postavičky z vychádzajúceho do konečného bodu v časovom limite. Lemmingovia testujú vaše strategické schopnosti a rýchle myslenie. Využívajte unikátne schopností jednotlivých lemmingov: Bomber podľa priania »

ROCKSTAR GAMES Manhunt 2 pro PSP

ROCKSTAR GAMES Manhunt 2 pro PSP

Pokračovanie jednej z najbrutálnejších hier na GTA 3 engine, v ktorom leziete temnými uličkami a číhate na jednotlivých členov gangu, aby ste na nich mohli tíško zaútočiť bežne dostupnými predmetmi i klasickými zbraňami. Ich spôsob použitia sa však dá len ťažko označiť za ľudský.

CAPCOM PSP - Monster Hunter Freedom Unite

CAPCOM PSP - Monster Hunter Freedom Unite

Hra pre PSP Monster Hunter Freedom. Lovcom potvor v rozsiahlom fantasy svete Akčný titul, ktorý je mixom tých najlepších prvkov z PS2 titulov Monster Hunter a Monster Hunter G (vyšlo iba v Japonsku). Na rozdiel od oboch týchto titulov však Monster Hunter Freedom prináša ďaleko väčší dôraz na singleplayer elementy, ponúka nové misie, nepriateľov, zbrane, mini hry a množstvo ďalších prvkov. Koncept titulov v sérii Monster Hunter je vcelku jednoduchý. V úlohe lovca vyrážate vyzbrojení na lov divokých zvierat a príšer do prírody, kde na vás čakajú rôzne nástrahy vrátane ostatných lovcov. Každé veľké monštrum v originálnom »

TECMO Ninja Gaiden Sigma pro PS Vita

TECMO Ninja Gaiden Sigma pro PS Vita

Hra pre PS Vita Ninja Gaiden Sigma Plus. Jediná skutočne kompletná verzia titulu Ninja Gaiden, ktorý bol pôvodne vyvíjaný pre Xbox. Práve na tejto konzole tiež vyšli prvé dve verzie Ninja Gaiden a Ninja Gaiden Black. Ninja Gaiden Sigma ponúka všetok obsah z oboch dvoch vyššie menovaných NG titulov a navyše ponúka HD audiovizuálne spracovanie, možnosť hrať za novú postavu Rachel, nové zbrane (musoushingetsukon) i pohyby a bojové metódy (možnosť bojovať s dvoma katanami naraz) pre hlavného hrdinu, ktorým i naďalej zostáva ninja Ryu Hayabusa.

Sony Parappa the Rapper pro PSP

Sony Parappa the Rapper pro PSP

Hra pre PSP PaRappa the Rapper. Rapujúci uličník! Jedna z najznámejších party hier na svete legenda, ktorá stála pri zrodení tohto subžánru, prichádza konečne i na PSP. Rapujúci PaRappa a jeho zmiešaná partia pekne zamotajú vaše prsty. Skvelá a štýlová 2D grafika s netradičným námetom a spracovaním. PaRappa je herná ikona a už po prvom spustení vás chytí svojou nákazlivou rytmikou. Vašou úlohou bude v správnom rytme rapovať, čo nie je až tak úplne jednoduché. Aby ste na to neboli sami, PSP verzia prichádza s inovačnými vylepšením multiplayeru cez WiFi a keby vás náhodou omrzeli skladby, ďalšie remixy je možné si »

SCEE ATV Offroad Fury Pro pro PSP

SCEE ATV Offroad Fury Pro pro PSP

Hra pre PSP ATV Offroad Fury Pro. Pokračovanie adrenalínových závodov rozmanitého typu vozidiel, kde spolu súperia motokrosové motorky, štvorkolky a bugíny. Prichystaná je pre vás nová kariéra, ktorá umožňuje vypracovať sa z obyčajného nadšenca postupne až na profesionála. 64 tratí na niekoľko rôznych kontinentoch.; Story mód s možnosťou postupu.; Môžete prepojiť s PS2 verziu hry ATV Offroad Fury 4.

SCEE God of War: Chains of Olympus pro PSP

SCEE God of War: Chains of Olympus pro PSP

Kratosův osud vložen do vašich rukou

SCEE SOCOM U.S. Navy SEALs: Fireteam Bravo pro PSP

SCEE SOCOM U.S. Navy SEALs: Fireteam Bravo pro PSP

* Můžete se spolehnout na přátele? Věříte jejich schopnostem? Když byste jim svěřili svůj život, přežili byste? Odpovědi na tyto otázky můžete najít v týmu svých nejbližších v nové hře SOCOM: Fireteam Bravo 3. * Připojte se do sítě a s přáteli nebo dalšími hráči vytvořte elitní jednotku Special Forces – potom se připravte na nejnebezpečnější akci své kariéry. Bývalý agent KGB má informace, které by mohly vést ke zbraním hromadného ničení. Vy a váš tým ho musíte najít. * Zažijte extrémní vojenské situace, ostré boje a taktickou spolupráci v ultra realistické střílečce z pohledu třetí osoby, kdy akce nikdy nekončí. Spolupráce »

SEGA Crazy Taxi: Fare Wars pro PSP

SEGA Crazy Taxi: Fare Wars pro PSP

Osvedčená adrenalínová zábava s taxikárom v hlavnej úlohe, ktorý jednoducho preváža cestujúcich z jedného miesta na druhé. O tom, že to tak jednoduché ale nie je sa môžete presvedčiť v mestách z oboch pôvodných dielov. Voľne inšpirované San Francisco-m, New York-om a Central Park-om. Čas je však neúprosný. Po prvý raz máte navyše možnosť stretnúť sa v hre s kamarátmi a kradnúť si navzájom zákazníkov.

SEGA The Golden Compass pro PSP

SEGA The Golden Compass pro PSP

Ďalší z rady hier nasledujúceho príbeh sfilmovaného knižného dobrodružstva, ktorý vás uvádza do úlohy mladej dievčiny menom Lyra. Lyra v spoločnosti svojho démona Pantalaimona cestuje skrz 13 rozľahlých (v knihe a vo filme nevidených) miest zmrznutého severu, aby našla svojho strateného kamaráta Rogera, ktorý bol unesený tajomnou organizáciou The Gobblers. Hlavným nepriateľom Lyry pritom nie je všadeprítomný mráz, zima a chlad, ale kráľovstvo veľkých medveďov, čarodejníc a ďalších zlých bytostí. Paradoxne, jeden z veľkých obrnených polárnych medveďov - Iorek Byrnison - bude Lyre pomáhať. Bude sa za ňu s použitím špeciálnych »

KONAMI Pro Evolution Soccer 2013 pro PSP

KONAMI Pro Evolution Soccer 2013 pro PSP

Hra pro konzoli . Pro Evolution Soccer 2013 se vrací na hrací plochu s novými oslnivými prvky a posouvá celou sérii ještě blíže k opravdovým kořenům fotbalu. S novými jedinečnými způsoby ovládání a maximálním důrazem na styl nejlepších světových hráčů se vaše hraní dostane na zcela novou úroveň.Díky zpětné vazbě mnoha tisíců fanoušků budete mít k dispozici plnou kontrolu ihned při prvním doteku a samozřejmě i při střelbě. Hlavním spolupracovníkem při vývoji hry byl Cristiano Ronaldo, což je zárukou, že bude tento díl maximálně odrážet mistrovství nejlepších hráčů planety, ale zároveň zachycovat i týmový duch. Výsledkem bude »


1 2 322 23 24 25 26

Porovnanie ceny - lacné Hry pre PSP zo spoľahlivých internetových obchodov. Hry pre PSP aktuálne akcie, zľavy, výpredaje a porovnanie cien tisícov výrobkov.