Hry pre PSP porovnanie ceny

EIDOS PSP Tomb Raider Anniversary

EIDOS PSP Tomb Raider Anniversary

Hra pro konzoli . Tomb Raider: Anniversary není remake prvního dílu TR série z roku 1996, ale spíš nový titul, který se nechal originálem jenom inspirovat, byť jde o inspiraci trošku většího rozsahu. Hra bude postavena na enginu použitém pro Tomb Raider: Legend a hráči v ní budou následovat osudy Lary Croft, která je najata mocným syndikátem, aby pro něj získala artefakt známý jako Scion. Časem však Lara zjistí, že si z ní udělal syndikát loutku, která má sehrát roli v daleko větším plánu. Lara však nechce být loutkou a vezme situaci do svých vlastních rukou, což ji dovede až k rozluštění záhady stojící za tajemným »

Koei Dead or Alive Paradise pro PSP

Koei Dead or Alive Paradise pro PSP

Hra pre PSP Dead or Alive: Paradise. Virtuálna dovolenka s množstvom okúzľujúcich, iba do plaviek oblečených dievčat v nádhernom prostredí tropického ostrova Zack’s Island, kde na vás čaká veľa zaujímavých športových aktivít v spoločnosti vyššie zmienených dievčat. K dispozícii je pretekanie alebo jazda na vodných skútroch okolo pobrežia, plážový volejbal, jazda na tobogane, preťahovaná v bazéne, preteky na pláži o vlajku a nechýba ani kasíno s množstvom ďalších mini hier.

EA Games Rock Band: Unplugged pre PSP

EA Games Rock Band: Unplugged pre PSP

Exkluzívny titul zo série Rock Band výhradne na PSP, ktorý ponúka komplexné hranie s celou kapelou vrátane kľúčových vlastností z predošlých dielov hry. Uchopíte vhodné predmety, aby ste zahrali na bubny, bassgitaru či sólovú gitaru alebo sa rovno môžete chopiť mikrofónu a rozbaliť to. Hra obsahuje cez 40 master verzií skladieb vrátane deviatich nových songov, ktoré debutujú na PSP systéme. Ergonomický design Nová technologie motoru Zlepšen systém cirkulace jídla: Turbo rotační systém Exkluzivní nože s vysokou účinností a dvojitým efektem Výkonný potravinový mixer + mlýnek se sekací funkcí 20-ti rychlostní elektronický »

KONAMI HellBoy pro PSP

KONAMI HellBoy pro PSP

Akce s komiksovým hrdinou HellBoyem v hlavní roli

Square Enix Kingdom Hearts Birth By Sleep pre PSP

Square Enix Kingdom Hearts Birth By Sleep pre PSP

Ďalšia hra z radu Kingdom Hearts, kde sa spája fantázia západu a východu. Dvaja giganti sa spojili, aby vytvorili skvost. Spoznajte príbeh, ktorý je začiatkom všetkého, poznajte pravdu o osude vyvolených, poznajte pravdu o veľkej moci a ako všetko začalo. Dajte priechod svojej fantázii a citom. Príbeh vás zavedie na samotný počiatok všetkého, k trom vyvoleným Terra, Aqua a Ventus, ktorí sa majú stať nástupcami ohromnej sily, ale kto je naozaj sily hoden? O tom sa môžete presvedčiť, spoznajte príbeh tak, ako by mal skutočne začať.

505 Games Brunswick Pro Bowling pre PSP

505 Games Brunswick Pro Bowling pre PSP

Simulácia simulácie bowlingu, ktorá ponúka celkom tri herné režimy – kariéru, rýchlu hru a multiplayer až pre 4 hráčov. V kariérnom režime na Vás čaká cesta od amatérskych začiatkov až medzi profesionálov, ktorá sa bude odohrávať v celkom 10, podľa skutočnosti vymodelovaných, bowlingových centrách. K dispozícii je autentické vybavenie značky Brunswick, medzi ktoré patrí nielen ošatenie, ale i bowlingové gule a ďalšie príslušenstvo. Čo sa samotnej hry týka, smeruje k realistickému poňatiu, čo je zásluha fyzikálneho enginu simulujúceho v reálnom čase nielen meniace sa podmienky na dráhe, ale i spôsob hodu a vlastnosti gule. »

Square Enix Final Fantasy I. pro PSP

Square Enix Final Fantasy I. pro PSP

Hra pre PSP Final Fantasy 1: Anniversary Edition. Výročie 20 rokov s Final Fantasy! Remake prvého titulu v najslávnejšej japonské RPG sérií, ktorý ponúka pôvodný obsah z NES verzie, nový obsah z PSX i GBA verzie a navyše obsahuje CG animácie, nové dungeony (Soul of Chaos), grafiku vo vysokom rozlíšení, nové informácie o jednotlivých postavách a galériu s artworkami a obrázkami od výtvarníka Yoshitaky Amanoa.

KONAMI Silent Hill Origins pro PSP

KONAMI Silent Hill Origins pro PSP

Celkom unikátny diel Silent Hillu vyvinutý len pre PSP, ktorý rozpráva príbeh pôvodnej verzie hry z PSX a osvetľuje i udalostí, ktoré ju predchádzali, avšak s niekoľkými pomerne závažnými úpravami. Hlavným hrdinom je osamelý vodič kamióna na svojej pravidelnej ceste, ktorý sa zastaví v mestečku Silent Hill, kde bude nútený čeliť nielen tunajšiemu kultu, ale i nástrahám vlastnej mysle a svojej nie príliš svetlej minulosti, aby sa zo Silent Hillu dostal a konečne odkryl pravdu skrývajúca sa za halucináciami, ktoré ho tak dlho trápia. Oproti pôvodnej verzií ponúka Origins nový herný mechanizmus navrhnutý s ohľadom na handheld »

KONAMI PSP Pro Evolution Soccer 2010 (PES 2010)

KONAMI PSP Pro Evolution Soccer 2010 (PES 2010)

KONAMI PSP - Pro Evolution Soccer 2010 (PES 2010)

Capcom Classics Collection Reloaded pro PSP

Capcom Classics Collection Reloaded pro PSP

Hra pre PSP Capcom Classics Collection Reloaded. 19 nesmrteľných klasických arkád ! Nástupca kompilácie Capcom Classics Collection Remixed, ktorý ponúka 19 klasických Capcom hier z konzol i automatov. Rada hier je v kompilácii vylepšená o tzv. Game Sharing funkciu, ktorá umožňuje dvom hráčom súperiť vo vybranej hre len s jednou kópiou Capcom Classics Collection Reloaded. Zahrnuté hry v kompilácii: 1942 1943 1943 Kai Commando Eco Fighters Exed Exes Ghosts'n Goblins Ghouls'n Ghosts Super Ghouls'n Ghosts Gun.Smoke The King of Dragons Knights of the Round Mercs Pirate Ship Higemaru SonSon Street Fighter II Street Fighter II: »

SONY Gran Turismo pro PSP

SONY Gran Turismo pro PSP

Keďže sa legendárna séria Gran Turismo neuspokojila s ohromujúcimi rekordmi a zvyšujúcimi sa štandardmi z predchádzajúcich titulov na PlayStation, PlayStation 2 a PlayStation 3, debutuje na platforme PSP vo veľkom štýle, rýchlosti a so všetkými super autami, aké si len môžete želať – plus množstvo ďalších nových prvkov. Pripútajte sa a zhlboka sa nadýchnite. Je čas zosmiešniť protivníkov a vyraziť na tie najkrajšie trate sveta. Budete si môcť vybrať z vozidiel svojich chlapčenských snov, pri ktorých Vám jednoducho padne sánka. Všetky vozidlá sú vernou kópiou originálov v životnej veľkosti a ich motory revú presne tak ako v »

THQ PSP - MX vs ATV: Untamed

THQ PSP - MX vs ATV: Untamed

Hra pre PSP MX vs. ATV Untamed. Pretekanie na celej rade extrémnych povrchov so všetkým možným od dvoch kôl až do štyroch. Pretekať sa bude na plážach, v blate, na kameňoch, skrátka na tých najextrémnejších povrchoch, ktoré sú ešte zjazdné. V prípade ATV a motokrosových závodov pritom počítajte s jazdcami so skutočnými menami a závodnými strojmi vytvorenými podľa skutočných predlôh. Vedľa kariérneho módu X-Cross je podporovaný taktiež miestny i on-line multiplayer a sadá špeciálnych závodných pretekov pre každý druh dopravného prostriedku. 8 druhov závodných disciplín.; 8 dostupných vozidiel.; Unikátny realistický fyzikálny »

THQ PSP Smash Court Tennis 3

THQ PSP Smash Court Tennis 3

Hra pro konzoli . Výborná simulace tenisu dostupná na konzoli Sony Playstation Portable. Má licencováno 16 opravdových tenisových mistrů, mezi které se probojovali i Nicole Vaidišová a Tomáš Berdych! Nejdříve se probojujete úvodním tutoriálem, kde se neuč

ACTIVISION PSP Transformers: Revenge of the Fallen

ACTIVISION PSP Transformers: Revenge of the Fallen

Hra pro konzoli . Pokračování nejznámějších robotů světa, které hráče zavede do boje zuřícího mezi Autoboty a Decepticony. Budete si moci zvolit některou z dostupných misí, a vybrat si ze široké palety hratelných Transformerů, z nichž každý je vybaven jed

Sony Everybodys Golf pro PSP

Sony Everybodys Golf pro PSP

Hra pre PSP Everybodys Golf. Zahrajte si golf ako jedna z pestrých postavičiek. Vyberte si golfistu priateľských tvárí a upravte si jeho schopnosti, vlastnosti a vzhľad. 6 nových dráh, klasické miesta a populárne postavičky z predošlých Hot Shots Golf sérií. Cez Wi-fi spolu môže hrať až 8 hráčov.


1 2 321 22 23 24 25 26

Porovnanie ceny - lacné Hry pre PSP zo spoľahlivých internetových obchodov. Hry pre PSP aktuálne akcie, zľavy, výpredaje a porovnanie cien tisícov výrobkov.